В економічній ситуації, яка склалася, довірливі відношення й узгоджені дії партнерів допомагають усім не просто утримувати бізнес на плаву, але й успішно його розвивати. Тому ТОВ ВКП «Руслані Ко» поспішає поділитися з вами вигідними комерційними пропозиціями.Одним із ефективних маркетингових інструментів, які активно використовуються на сучасному ринку, є спільне просування продукції в мережі Інтернет. Спільне просування або крос-промоушн допомагає оптимізувати зусилля кількох команд. Наша компанія пропонує об’єднатися для продажу декоративних панелей та комплектуючих через мережу ефективних інтернет-магазинів.Якщо ви продаєте будівельні матеріали через Мережу, то для вашого бізнесу будуть корисні:

  • поповнення каталога колекцією популярних облицювальних матеріалів;
  • потужне рекламне місце на сторонньому ресурсі;
  • розширення бази клієнтів, які перейшли у наш магазин через рекламне посилання.

Ділове партнерство між нашими компаніями полягає у взаємовигідному розміщенні інформації на двох сайтах. У нашому магазині ми пропонуємо свій товар – стінові ПВХ і МДФ панелі, монтажні профілі і комплектуючі до них.Одночасно на нашому корпоративному сайті розміщуємо рекламне посилання на ваш магазин, як на сайт Партнера.Скориставшись нашою пропозицією, ви отримуєте:

  • додаткову можливість безкоштовно рекламувати свій бізнес;
  • економію часу на розміщення і відстеження рекламного оголошення;
  • взаємну підтримку та розвиток продаж.

Подобається ідея? Хочете розширити свою діяльність у Мережі? Готові до збільшення своєї реалізації? Тоді приєднуйтесь до нас, щоб разом розвивати бізнес і збільшувати прибутки!