ТОВ ВКП «Руслан і Ко» – ведучий український виробник пластикових панелей і декоративних МДФ-панелей. Географія наших продажів неухильно розширюється завдяки співпраці з професійними дилерами.Розвиваючи дилерську мережу, ми надаємо Партнерам всебічну допомогу та міцну інформаційну підтримку, яка включає:

  • презентації продукції;
  • консультації з номенклатури і характеристик виробів;
  • навчання персоналу;
  • постійний технічний супровід.

Перед нашими дилерами постає складна задача – якісне обслуговування кінцевого споживача. Для її ефективного вирішення ми забезпечуємо посередників друкованими каталогами, рекламно-презентаційними матеріалами і зразками нашої продукції.

Види презентаційних матеріалів для партнерів

Фрагменти стінових ПВХ-і МДФ-панелейякнайкраще демонструють асортимент, якість й естетичність наших виробів.Тому ми пропонуємо зразки продукції у формі корпоративних (брендованих) стендів.У їх верхній частині розташована поліграфічна вставка з логотипом ТМ Riko, TM Divo, TM Le Gran, яка одразу ж привертає увагу покупців.Презентаційні стенди виготовляють у трьох стандартних типорозмірах і одній викладці з індивідуальними параметрами.

  • Суцільний ПВХ-стенд. Легка стійка конструкція, яка встановлюється на підлозі торгового залу, або підвішується на стіні за допомогою петель. Вміщує 12 зразків ПВХ панелей, обрамлених монтажним профілем;
  • Штендер. Мобільна стійка конструкція, яка використовується в торговому залі чи на вулиці. Вміщує 24 зразки ПВХ панелей;
  • МДФ-стенд. Гнучка підвісна конструкція для торгового залу. Вміщує 15 зразківколекціїї МДФ декорів;
  • Експозитор. Стійка для викладення зразків декоративних панелей у торговому залі. Виготовляється на замовлення.

За кожним партнером наша компанія закріплює персонального менеджера. У його обов’язки входить надання оперативної інформації про товар, акції, промоційні заходи.Менеджер забезпечує актуальними рекламними матеріалами та зразками продукції, в телефонному режимі приймає замовлення і претензії щодо відвантаженого товару, забезпечує своєчасне оформлення й доставку продукції своїм замовникам.Ми прагнемо максимально відкритої та ефективної співпраці і робимо все можливе для цього.Компанія глибоко зацікавлена у двосторонньому зв’язку з дилерами. Ми не лише надаємо інформацію, але й приймаємо конструктивні пропозиції з покращення умов спільної праці.Звертайтесь! Разом ми піднімемо наш бізнес на якісно новий рівень!