Укоси своїми руками - з ПВХ панелей

Укоси своїми руками - з ПВХ панелей

Оздоблення вікон схилами можлива і без залучення фахівців, руками господаря будинку. Але у всьому є свої хитрощі.
Прийнявши рішення, необхідно придбати:
- Шпаклівку,
- Пластикові панелі, з розрахунку довжини і ширини вікон,
- Утеплювач,
- Піну,
- Пластикові куточки,
- Плитковий клей,
- А так же, для виведення кутів, алюмінієві куточки.

Коли підготовчі роботи закінчені, приступаємо до монтажу укосів своїм руками пластиковими панелями. Спочатку, необхідно все зачистити, встановити розпірки (можна дерев'яні) і запінити порожнини під підвіконням, і всі бічні щілини. Але, якщо ви своїми руками ніколи не працювали з піною, потрібно врахувати, що піна дуже сильно розширюється, аж до того, що може навіть деформувати саме вікно і підвіконня. Після того як піна просохне, слід зрізати надлишки і провести тест, за допомогою запаленої свічки, чи немає де пропуску повітря.
Наступний етап, заштукатурити всі площини, і виставимо кути за рівнем. Закріпимо плитковим клеєм виставлені по рівню кути, і дочекаємося висихання.
Дуже важливим, є установка по виставленим кутах панелей. Точно так само як і кути, панелі «садимо» на плитковий клей, але не допускаємо хвиль і перекосів. Все вертикалі повинні бути прямими (чіткими). Стикувальний паз панелі повинен щільно прилягати до віконного профілю.
Після того як панелі підігнані, клей висох, зовнішній край панелі акуратно обрізаємо по виведеному кутку, і заповнюємо вільний простір урсой.

пластиковые откосы своими руками


В кінці, промазиваются рідкими цвяхами всі прилеглі площині, за інструкцією витримується, і збирається. Збірку зручніше починати з верхньої панелі, так як вона виходить лежить краями на бічних торцях, і вся конструкція сама себе тримає.
І на фініші ми маємо наклеєні пластикові куточки, Всі стики промазани герметиком в колір панелей, і відсутність навіть мікро щілин, а це значить, що укоси не промерзають, ні звідки не дме і не шумить.
Зовнішні укоси, так само необхідно закрити, так як піна без обробки вбирає вологу.

Щоб дізнатися, яке використання пластикових ПВХ панелей на кухні та у ванній, читайте цю статтю.

Номер телефона :
+38 (056) 790-94-36

Гарячая линия