Оздоблення кухні панелями

Оздоблення кухні панелями

Бажання заощадити, але при цьому зробити кухню красивою і зручною, часто звертає увагу покупців на ретельний підбір оздоблювального матеріалу. Пластикові панелі досить часто використовуються в оздоблювальних роботах - як у ванних кімнатах, так і в кухнях. І це не дивно, адже він економічний, досить міцний і добре контактує з водою. Оздоблення кухні панелями дозволяє створити на кухні красиву і легко миються поверхню.

Пластикові панелі - це смуги з пластика довжиною 6 метрів і шириною від 10 до 25 сантиметрів. Пластикові панелі можуть бути різного кольору, дизайну і розміру.
пвх на кухне


Панель монтується на дерев'яний, рідше металевий, каркас і закріплюється профілями. Каркас виконується з дерев'яних рейок, встановлених вертикально або горизонтально в залежності від того, як будуть монтуватися панелі. Напрямок панелей може змінюватися. Разом з тим можна комбінувати не тільки напрямок, але і кольори пластикових панелей. Все досить легко і просто.

Якщо стіни вашої кухні рівні, можна обійтися і без каркаса. Пластикові панелі так само легко кріпляться на спеціальний клей. В такому випадку вам знадобиться клейовий пістолет. Клей наноситься з відступом в три сантиметри від краю і в центр панелі через кожні двадцять сантиметрів. Використовуючи клей, а не каркасну конструкцію, не забувайте робити невеликі зазори між панелями в кілька міліметрів. Згодом їх потрібно буде заповнити герметиком.

переваги:

• Водонепроникність
• Зручність монтажу
• Невисока вартість

недоліки:

• Чи не стійкі до механічних пошкоджень
• Пожежнонебезпечні

пластиковые панели на кухне

Очевидно, що обробка кухні панелями - найекономічніший варіант оформлення фартуха кухні і всієї кухні в цілому. У різноманітті різних кольорів і фактур кожен зможе знайти те, що йому до душі і відповідає настрою і дизайну кухні. До того ж, що дуже важливо будь-якій господині, панелі легко миються.

Як обшити віконні укоси своїми руками - з ПВХ панелей, прочитайте в цій статті.

Номер телефона :
+38 (056) 790-94-36

Гарячая линия