Балконні панелі з пластика

Балконні панелі з пластика

У тому випадку, коли потрібно зайнятися обробкою лоджії або балкона, виникає проблема вибору. З одного боку, немає великого сенсу витрачати на обробку балкона значні кошти, оскільки там не займаються роботою, не приймають їжу, та й бувають не те, щоб часто. Але, хіба нормально - відремонтувати квартиру і мати старий і непоказний балкон? Тому доцільно надати балкону пристойний вигляд. Але, знову ж таки, чому? Деревина - не дешеві матеріал, метал - також не цілком підходить, а ось балконні панелі з пластика - то що треба! Панелі ПВХ монтуються досить просто, стійкі до вологи, перепадів температур, пошкоджень, і мають відносно невисоку ціну.

пластиковые панели в обшивке балконов

Правильніше починати установку ПВХ-панелей з монтажу каркасу. Каркас роблять з оцинкованих профілів, до яких, в кінцевому підсумку, кріплять панелі. Якщо потрібно утеплити балкон, то теплоізоляцію необхідно розташувати під панелями. Для теплоізоляції найкраще використовувати пінопласт, мінеральну вату, плюс гідроізоляцію з поліетиленової плівки - все це забезпечить комфорт на балконі.

ПВХ на балконахЯк уже згадувалося, пластикові панелі для балкона виготовляють з ПВХ. ПВХ - полівінілхлорид, тобто матеріал досить міцний. Пластикові панелі мають вигляд вагонки - в ширину мають від ста до двохсот міліметрів, в довжину до трьох метрів, товщиною міліметрів п'ять, десять.

Якщо говорити про діапазон кольору, то тут вибір широкий. Це можуть бути панелі різних кольорів, різних відтінків, або ж стилізовані панелі. Стилізовані панелі ПВХ відрізняються тим, що імітують камінь, цегла, деревину, метал і багато інших матеріалів.

Ваш вибір панелей в будь-якому випадку буде правильним, оскільки, кожен з дизайнів ТМ Ріко - це стиль і якість!

обшивка стен лоджий вагонкой

Про те, як виконати монтаж пластикових панелей (ПВХ) своїми силами Ви зможете прочитати в цій статті.

Номер телефона :
+38 (056) 790-94-36

Гарячая линия