Зима - це пора змін, завжди хочеться щось змінити, щоб радувало око. Так може настав час змін в інтер'єрі? Хапатися за ремонт немає ні сил, ні прагнення, а ви ну дуже хочете змінити кілька деталей? Ось кілька рекомендацій, як освіжити екстер'єр.
Як здійснити свою мрію, і стати самим щасливим володарем класної “баньки”? Так щоб ще і душу гріла і своєї особистою була ... Майже всі власники дачних садиб і маленьких заміських будиночків бажають безумовно обзавестися лазнею.
Деякі види матеріалів, дозволяється застосовувати тільки для внутрішньої обробки приміщень через їх якостей, інші - тільки зовні через їх спеціалі властивості, які дозволяють бути стійкими до погодних умов. Є й ті, що передбачені для підлоги, а деякі можуть використовуватися одночасно і для підлоги, і для оздоблення стін.
Стінові панелі пройшли довгий шлях в сфері настінних покриттів, наповнюючи все більш незвичайні і дивовижні текстури. Сучасні панелі мають ряд переваг - це високотехнологічний матеріал, який легкий в експлуатації.
Showing 1 to 5 of 49 (1 Pages)