У літню пору особливо багато часу хочеться проводити на свіжому повітрі. Саме тому щасливим власникам веранди варто подумати про те, як цей куточок свого будинку перетворити в затишне місце для проведення сімейного дозвілля або навіть організації робочого процесу.
Останнім часом модною тенденцією серед підходів до оформлення стель оздоблювальними матеріалами стає використання пластикової вагонки.
Пластикову вагонку на стелю застосовують завдяки її багатому асортименту по гамі і фактурами. ПВХ вагонку використовують для стелі в абсолютно різних приміщеннях.
ПВХ вагонки виробляються методом екструзії, що надає їм міцність і жорсткість. На сьогодні, наша компанія випускає великий асортимент видів пластикової вагонки. Вона різна за видами, кольорами, ступенями глянцю та іншими характеристиками.
На сьогодні, ціна натурального дерева неухильно зростає. Альтернативою ж для дерев'яної вагонки стала пластикова вагонка, яка має широкий спектр застосування. Міцний пластик дозволяє використовувати пластикову вагонку для внутрішніх оздоблювальних робіт.
Showing 1 to 5 of 71 (1 Pages)

Номер телефона :
+38 (056) 790-94-36

Гарячая линия