На сьогодні, ціна натурального дерева неухильно зростає. Альтернативою ж для дерев'яної вагонки стала пластикова вагонка, яка має широкий спектр застосування. Міцний пластик дозволяє використовувати пластикову вагонку для внутрішніх оздоблювальних робіт.
Пропоновані в цій статті рішення, як зробити звукоізоляцію в квартирі своїми руками, - не панацея, але вони знімуть гостроту проблеми і трохи поліпшать акустичну обстановку в квартирі без ремонту.
Стінові панелі в дизайні інтер'єрів - прийом давно не новий, але тим не менш, гаряче улюблений як споживачами, так і дизайнерами. Сьогодні ми поговоримо про те, як саме краще розташовувати настінні панелі в приміщенні і з яких матеріалів вони можуть бути виготовлені.
Коли хочеться оригінальності в облицюванні зоомагазину, на допомогу приходять ультрасучасне рішення - застосування ПВХ панелей. Хвиля їх популярності ось уже понад 10 років все більше зростає як для людей, що використовують ПВХ панелі в приватному ремонті, так і для професіоналів з великим досвідом в області дизайну і архітектури.
Ванну кімнату можна оформити ПВХ панелями в різних стилях. Багато в чому це залежить від уподобань в дизайні і розмірах кімнати. Розглянемо найбільш популярні варіанти оформлення ванної за допомогою ПВХ панелей.
Showing 1 to 5 of 67 (1 Pages)

Номер телефона :
+38 (056) 790-94-36

Гарячая линия