Найвідоміший варіант використання аналогічних панелей, це обшивка внутрішніх стін і стель в житлових приміщеннях і офісних будівлях. У виробничих приміщеннях такий матеріал застосовується інколи. Всьому виною не стабільність температурних режимів, вогкість і волога.
Зараз для облицювання стін на ринку можна знайти велику кількість видів матеріалів. Втім креативний план обробки стін в передпокої або ж коридорі зобов'язаний бути не тільки естетикою, але й реалізований, перш за все, на практичності вибору.
Шкіряні стінові панелі додають шик ексклюзивним, пропонуючи розкішні ідеї дизайну інтер'єру, створюючи чудові конструкції стін і приносячи природний матеріал в багаті інтер'єри. Стінові панелі з натуральної шкіри дуже декоративні і красиві роками.
Стельові конструкції перетворилися з простих білих поверхонь в приголомшливі акценти для сучасного дизайну інтер'єру. Декорування стелі - одна з тенденцій, які дозволяють надати сучасний вид наших домівок і показати статус.
Зима - це пора змін, завжди хочеться щось змінити, щоб радувало око. Так може настав час змін в інтер'єрі? Хапатися за ремонт немає ні сил, ні прагнення, а ви ну дуже хочете змінити кілька деталей? Ось кілька рекомендацій, як освіжити екстер'єр.
Showing 1 to 5 of 53 (1 Pages)

Номер телефона :
+38 (056) 790-94-36

Гарячая линия